Registration

Company data

E.g. correspondence address

Contact person

Additional fields

Package settings

 *

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych w celach marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie, ale wyrażenie zgody jest niezbędne w celu przedstawienia indywidualnej oferty produktów i usług drogą telefoniczną oraz przygotowania umowy. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora danych osobowych informacji handlowych drogą elektroniczną. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie, ale wyrażenie zgody jest niezbędne w celu przedstawienia indywidualnej oferty produktów i usług drogą elektroniczną oraz przygotowania i przesłania umowy. Oświadczam, że znana jest mi polityka prywatności Kancelarii LemonTax i akceptuję jej postanowienia.

Witamy w LemonTax

Witamy w LemonTax,

Tylko kilka króków dzieli Cię od dołączenia do grona naszych Klientów. Niebawem Twoja firma będzie mogła korzystać z naszego adresu, a Ty otrzymasz profesjonalne wsparcie kancelaryjne. Skorzystaj z formularza widocznego z lewej strony. Na podstawie otrzymanych informacji przygotujemy umowę dla Twojej firmy. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny, a uzupełnienie danych zajmie Ci dosłownie kilka minut. Gotową umowę i niezbędne załączniki prześlemy na wskazany przez Ciebie adres e-mail. Dokumenty możemy podpisać w pełni zdalnie, w formie elektronicznej (wymaga dodatkowa weryfikacja tożsamości) lub podczas osobistego spotkania w biurze LemonTax w Gdańsku.

Do usłyszenia!

 

image

Dariusz Wróbel

CEO LemonTax Sp. z o.o.

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest LemonTax Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku (adres: ul. Stanisława Lema 4a lok. 1, 80-126 Gdańsk). KRS: 0000626169 , NIP: 5833208359